Vigo

Potrzebujesz profesjonalnej odzieży sportowej, która będzie wspierała Cię podczas regularnych treningów? A może prowadzisz klub sportowy i chcesz zatroszczyć się o odpowiednie stroje sportowe dla drużyny, które będą dobrze się prezentować, a ponadto cechować maksymalną wygodą oraz wytrzymałością? Produkty Vigo sprawdzą się doskonale!

 

Vigo sport - profesjonalna marka dla wymagających

 

Vigo to przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się produkcją odzieży sportowej różnego rodzaju, głównie strojów do gry w piłkę siatkową i nożną, a także bielizny termoaktywnej. Podczas tworzenia swoich produktów, firma korzysta z nowoczesnej technologii, dzięki czemu są one przeznaczone zarówno do amatorskich, jak i profesjonalnych zastosowań. Odzież Vigo posiada elastyczne szwy poprawiające wytrzymałość newralgicznych punktów. Ponadto są wykonywane z włókien hydrofilowych i hydrofobowych. Dzięki nim wewnętrzna warstwa odzieży odprowadza pot z powierzchni ciała, a zewnętrzna wchłania wodę i rozprowadza ją po powierzchni ubrania, ułatwiając jej odparowanie. Marka stosuje też materiał vPRO3d, który dostosowuje się do warunków. Przy wzroście temperatury i wilgotności (np. podczas pocenia się) pojawiają się wypustki, które poprawiają cyrkulację powietrza przy skórze.

 

Vigo - stroje piłkarskie i siatkarskie

 

Stroje piłkarskie marki Vigo są doceniane przede wszystkim za wspomniane wyżej właściwości, ale też różnorodność. Występują w wielu licznych wersjach kolorystycznych, dlatego możesz wybrać taki model, który będzie odpowiadał barwom Twojego klubu sportowego, szkółki czy po prostu Ci się spodoba. Wzornictwo odzieży sportowej Vigo może być minimalistyczne, klasyczne, nowoczesne czy przyciągające uwagę. Zazwyczaj w komplecie znajduje się koszulka oraz pasujące kolorystycznie spodenki. Podobnie w przypadku odzieży siatkarskiej Vigo. Stroje składają się ze spodenek i koszulki. Wszystkie ubrania sportowe omawianego przedsiębiorstwa spełniają wysokie standardy jakości.

 

Vigo - stroje dopasowane do potrzeb

 

Znajdujące się w naszej ofercie stroje sportowe Vigo mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymagań. Wykonujemy na odzieży nadruki, na przykład z numerem gracza, ale też nadruki marketingowe z logo sponsorów. Są tworzone techniką sublimacji. Przed wykonaniem możemy stworzyć wizualizację. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz kompleksową obsługę każdego klienta, zapraszamy do współpracy!