ODZIEŻ TERMOAKTYWNA

Sportowcy nie znają czegoś takiego jak „złe warunki”, według ich opinii można się jedynie niewłaściwie ubrać. Drużyna przecież nie może czekać na rozegranie meczu lub wykonanie treningu, aż pogoda się poprawi. Z tego względu, gdy nadchodzi sezon jesienno-zimowy, warto zaopatrzyć się w komplet bielizny termicznej, która pozwoli na ochronę przed wychłodzeniem i przegrzaniem. W ten sposób przeziębienie nie będzie Ci straszne, a z każdego meczu wyjdziesz bez szwanku spowodowanego trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Zalety bielizny termoaktywnej do piłki nożnej

Odzież termoaktywna w przeciwieństwie do termicznej odprowadza wilgoć bez względu na to, w jaki sposób ona powstała. Możesz się spocić, biec w śniegu, rozgrywać mecz w deszczu albo przeprawiać przez rzekę - bielizna szybko wyschnie, zapobiegając wychłodzeniu organizmu. Ponadto ta właściwość niweluje nieprzyjemny zapach potu oraz mokre plamy na ubraniu.

Ważne jest, aby dobrać odpowiedni rozmiar bielizny termoaktywnej. Swoją rolę może spełnić tylko w przypadku mocnego przylegania do skóry. Umożliwi to równomierny rozkład ciepła i utrzymywanie temperatury na tym samym poziomie we wszystkich częściach ciała.

Specjalne materiały, z których szyje się bieliznę termoaktywną, nie krępują ruchów mimo przylegania, dzięki elastyczności. Dzięki temu nadaje się nie tylko podczas piłkarskich meczów, ale także przy uprawianiu sportów wymagających większej motoryki. 

Bielizna termoaktywna piłkarska

W sklepie Sport-Club znajdziesz szeroki wybór koszulek i spodni termoaktywnych piłkarskich w atrakcyjnych cenach. Oferujemy różne rozmiary od dziecięcych przez męskie S, M, L, aż do XL oraz kilka wariantów kolorystycznych, w tym klasyczną czerń.

Modele z długimi rękawami i nogawkami zapewniają równomierny rozkład ciepła i odprowadzanie potu na zewnątrz materiału. Zastosowanie innowacyjnych tkanin zapewnia odpowiedni poziom termoregulacji, zapobiegając przegrzaniu lub wychłodzeniu. W miejscach wzmożonej potliwości koszulki posiadają strefy wentylacyjne, a materiały słabo chłoną wilgoć, dzięki czemu bielizna szybko wysycha. Kompresyjny krój szczelnie otula ciało, zapobiegając przedostawaniu się wiatru pod tkaninę.

Jeśli szukasz idealnej bielizny termoaktywnej na treningi i mecze, zapoznaj się bliżej z produktami w tej kategorii. Wybierz ten, który będzie Ci najlepiej odpowiadał i spraw, że gra będzie jeszcze bardziej komfortowa.